Průmyslové odhlučnění

Jsme specialisté na realizaci průmyslového odhlučnění, výrobu RS panelů a protihlukových zástěn na zakázku

Panely splňují
požadavky SŽDC
Využíváme speciální protihlukové vaty
Tlumí i nízké
frekvence

Akustické RS panely

Průmyslové odhlučnění řešíme akustickými protihlukovými panely RS

Z akustických protihlukových panelů RS montujeme protihlukové zástěny, akustické kabiny, kryty i kapotáže. Protihlukový panel tvoří pozinkovaný plech a speciální protihluková vata, která má stálou odhlučňovací schopnost, je nehořlavá, netlející a dobře odolává klimatickým vlivům. Součástí panelu je i odhlučňovací antivibrační guma, která dovede utlumit nízké frekvence a snižovat vibrace. Panely jsou vhodné také pro venkovní použití – jako protihlukové ploty, protihlukové zástěny, akustické kabiny a boxy.

Kromě průmyslového odhlučnění se zabýváme výrobou protihlukových panelů, odhlučněním klimatizačních jednotek a odhlučněním tepelných čerpadel.

Řešíte problematiku odhlučnění haly či odhlučnění stroje?

Kontaktujte nás a my Vám připravíme kompletní protihlukové řešení. Na základě dodaných materiálů či osobního zaměření, pro Vás připravíme návrh odhlučnění a 3D vizualizaci. Při návrhu akustických opatření myslíme na servisní prostor, pracovní prostor pro obsluhu či technické funkční požadavky stroje. (Sání/výdech – cirkulace vzduchu) Všechny akustické a protihlukové kabiny a kryty dodáváme v jakémkoli odstínu ze škály RAL.

Protihlukový panel RS vyrábíme v několika typech:

Akustický panel RS 80 (Rw 36dB) pro vysoké a střední frekvence a akustický panel RS 80G20 (Rw 42dB) pro nízké frekvence.

V čem všem Vám může pomoci protihlukový panel RS? Odhlučnění drtičů kamene a plastů, odhlučnění výrobních hal a akustické kryty na stroje. Protihlukové stěny a zástěny ve výrobních halách a objektech, protihlukové velíny pro obsluhu nejen v halách, protihlukové kryty na tepelná čerpadla, akustické kryty na klimatizace, kompletní průmyslové odhlučnění. Odhlučnění strojů v dřevovýrobě, akustické kabiny na dieselagregáty,

Garantujeme kvalitu
a skvělé ceny
Zvládneme malé i velké
zakázky

Jak postupujeme?

1. Kontaktujete nás ještě dnes

Nevíte si rady s odhlučněním? Neváhejte nás kontaktovat.

2. Najdeme efektivní řešení

Navrhneme nejvhodnější protihluková opatření.

3. Zbavíme vás problémů s hlukem

Provedeme profesionální realizaci.

Trápí vás nadměrný hluk? Nevíte jak na akustiské odhlučnění?

Obraťte se na nás.

Fotogalerie

Podívejte se na naše zhotovené zakázky.

Prohlídněte si i naše reference.