Poznejte kvalitu PROTIHLUKOVÉHO PANELU RS

Proč je akustický panel RS je stavebním prvkem při řešení problematiky odhlučnění?

Vlastnosti protihlukového panelu RS nám dávají možnost postavení akustického krytu, který je vhodný do všech odvětví výroby ve firmách. Protihlukový panel je nehořlavý, netlející a je vhodný pro použití v interiéru či exteriéru výrobních hal a objektů. Samonosnost panelu nám umožňuje stavbu menších protihlukových krytů bez ocelové konstrukce.

A jak postupujeme při odhlučnění?

Často náš úkol začíná už u samotného návrhu akustické kabiny či zástěny. Preferujeme osobní schůzky na místě, kde by protihluková kabina měla stát. Informace o prostoru, technických potřebách stroje a technických parametrech, jsou prvním krokem úspěšného odhlučnění. Myslíme na cirkulace vzduchu, prostor pro servis či obsluhu v protihlukové kabině. Pro klienta připravíme plán a 3D vizualizaci protihlukové kabiny.

Co vše je součástí protihlukové kabiny?

Z akustického panelu RS vyrábíme i dveře u protihlukových kabin. Na tyto protihlukové dveře je možné instalovat mechanické či elektronické zámky, únikové panikové kování. Protihlukové dveře jsou buď pantové či posuvné na kolejnici. Součástí větších kabin bývají i protihluková okna, která umožní kontrolu výrobního stroje. Další součást akustické kabiny je často protihlukový tlumič, přes který přivádíme dostatek vzduchu do akustické kabiny.

A jak bude protihluková kabina na závěr vypadat? Dle přání klienta buď zůstává v barvě zinkového panelu RS nebo bude v jakékoli barvě ze škály RAL.

Po skončení realizace dle návrhu odhlučnění garantujeme slíbený útlum hluku.